Menu

Na sesji Rady Gminy o walce Karola Bedorfa z Mariuszem Pudzianowskim

  • Gracjan Broda

Gościem specjalnym czwartkowej sesji Rady Gminy Dobra, odbywającej się w filii Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Wołczkowie, był mieszkający w Mierzynie zawodnik mieszanych sztuk walki – Karol Bedorf.

9 czerwca Karol Bedorf podczas Gali KSW 44 mierzył się z Mariuszem Pudzianowskim.

– Walka z Mariuszem Pudzianowskim to było nie lada wyzwanie – powiedział Bedorf. – Mariusz był pięciokrotnie najsilniejszym facetem na świecie, więc gdzieś tam wewnątrz obawiałem się tej walki, ale jestem dżentelmenem i przyjąłem jego wyzwanie – podkreślił Karol Bedorf.

Walka zakończyła się w parterze, gdzie Bedorf założył Pudzianowskiemu kimurę, po której były strongman zmuszony był się poddać.

Zwycięstwo Bedorfa powinno otworzyć mu teraz drogę do pojedynku o pas wagi ciężkiej, który obecnie jest w posiadaniu Philipa de Friesa.

W trakcie sesji Rady Gminy Dobra zawodnik MMA przekazał wójt gminy Dobra Teresie Dera swoją koszulkę, w której stanął do rywalizacji z „Pudzianem”. W zamian otrzymał koszulkę z logo gminy Dobra oraz pamiątkowy medal z okazji 100-rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan BrodaJeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją