Menu
reklama:
reklama:

Dzień Dziecka i Dni Tanowa, podwójne święto w Tanowie [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

W sobotę w miejscowości Tanowo odbyły się dwie imprezy plenerowe. Pierwsza skierowana bezpośrednio dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka, natomiast druga, popołudniowa dla dorosłych z okazji Dnia Tanowa.

Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów znalazł się m.in. spektakl zatytułowany "Wieść się niesie, UFO w lesie" w wykonaniu Teatru Rozmaitości Gwitacje.

Bohaterem spektaklu jest Ufobrudek, niezbyt sympatyczny przybysz z odległej planety, który wylądował w samym środku lasu z misją pozbycia się śmieci. Jego zamiary skutecznie udaremniają zwierzątka leśne, które poprzez zabawę i wesołe piosenki pokazują niezwykłemu gościowi jak można wykorzystać zużyte opakowania. Ufobrudek z pomocą swoich nowych przyjaciół poznaje walory odnawialnych materiałów i szczęśliwy wraca na swą ojczystą planetę.

Dla najmłodszych była to przedstawiona w zabawny sposób lekcja prawidłowego recyklingu odpadów.

Uczestnicy mogli ponadto korzystać m.in. z dmuchańców. Sporym zainteresowaniem cieszyła się kurtyna wodna, która przy panujących wczorajszego dnia wysokich temperaturach była na wagę złota.

Po południu bawili się już dorośli mieszkańcy Tanowa, którzy najpierw wysłuchali koncertu chóru „TamiOwo”, a następnie koncertu „Kobieta od A do Z” w wykonaniu Teatru Rozmaitości Gwitacje.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan BrodaJeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police

Nr rejestru: 909


tel. 796 142 364

kontakt z redakcją