reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Podczas 2 dni imprez zebrano ponad 22 tysiące złotych na rzecz Bartusia Chmielewskiego

Podczas wydarzeń towarzyszącym Dniom Polic i Dniu Chemika prowadzono zbiórkę pieniędzy na rzecz leczenia Bartusia Chmielewskiego - udało się zebrać ponad 22 tysiące złotych. 1100 złotych zebrano też podczas kiermaszu zorganizowanego przez uczniów szkoły podstawowej w Tanowie i Pilchowie.

Bartosz Chmielewski

Jak poinformowali organizatorzy Koncertów Charytatywnych, w ciągu dwóch dni zebrano niemal 17 tysięcy złotych oraz ponad 30 euro. Pieniądze trafią do skarbonki zbiórki na rzecz 9-letniego Bartusia Chmielewskiego, który walczy z czaszkogardłakiem.

Blisko 4 200 złotych zebrano podczas festynu w Trzebieży zorganizowanego przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Trzebieży.

Przypomnijmy, że niedawno sukcesem zakończyła się zbiórka pieniędzy, dzięki którym możliwym stało się przeprowadzenie w niemieckim szpitalu operacji usunięcia guza mózgu. Niestety, podczas badań kontrolnych okazało się, że konieczna jest inna, pilna operacja, której koszt określono na ponad 170 tysięcy złotych. Rodzina chłopca miała zaledwie cztery dni na zebranie środków finansowych na nieplanową operację. Na szczęście udało się zebrać wymaganą kwotę i Bartek w niedzielę mógł zostać poddany niezbędnej operacji.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Archiwum Prywatne

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.