reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Promują turystykę rowerową i zbierają pieniądze na leczenie Bartusia

Łocjurnejm Team Police to grupa pięciu śmiałków, którzy już drugi rok z rzędu promując turystykę rowerową, zbierają pieniądze na potrzebujące dzieci z Polic.

Łocjurnejm Team Police

W zeszłym roku zbierali pieniądze dla #bohaterskaInga, w tym roku jadą na rowerach, aby zebrać pieniądze na leczenie Bartosza Chmielewskiego.

– W tym roku zamierzamy przejechać wzdłuż naszej zachodniej granicy ze Szklarskiej Poręby do Polic – mówi Marcin Ziarkiewicz, jeden z inicjatorów wyprawy.

Panowie wyruszyli 23 maja ze Szklarskiego Poręby w kierunku Polic. Pierwszym przystankiem była Bogatynia, do której uczestnicy dotarli, pokonując bardzo wymagający odcinek, prowadzący po paśmie gór Izerskich z licznymi podjazdami i zjazdami.

– Rozpoczynamy drugi dzień naszych zmagań, do pokonania mamy ponad 100 kilometrów. Walczymy dzielnie i wspieramy Bartusia, dziękując jednocześnie za wszystkie wpłaty – podkreślił Marcin Ziarkiewicz.

Dziś pokonano trzeci odcinek trasy, stanowiący mniej więcej półmetek zmagań. Tylko dziś Łocjurnejm Team Police pokonał dystans ponad 125 kilometrów, docierając do Słubic.

Uruchomiona została specjalna skarbonka, do której każdy z Państwa może dorzucić przysłowiową złotówkę. Udało się już zebrać ponad 1 000 złotych. Zachęcamy do choćby symbolicznym wpłat.

LINK do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/zbiorka-dla-bartusia-chmielewskiego-

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.