reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

42-letnia policzanka zmaga się ze złośliwym nowotworem piersi

Basia to 42-letnia mieszkanka Polic, która zmaga się ze złośliwym nowotworem piersi. Zbiera pieniądze na lek, którego koszt to 60 tysięcy złotych.

42-letnia policzanka zmaga się ze złośliwym nowotworem piersi

– W 2016 roku okazało się, że mam raka skóry – czerniak złośliwy trzeciego stopnia. Myślałam, że po tym wszystkim już nic złego w życiu nie może mnie spotkać – mówi Basia.

W grudniu ubiegłego roku zdiagnozowano u Basi złośliwy nowotwór piersi.

– Jakby tego było mało, to w jednym guzie, są dwa rodzaje nowotworów – tłumaczy Basia.

Aby leczenie 42-latki było skuteczne, potrzebuje ona leku o nazwie – Perjeta (Pertuzumab), który nie jest lekiem refundowanym.

– Proszę Was o każde wsparcie, aby udało mi się zebrać potrzebne na zakup leku środki i stanąć do walki z chorobą – prosi Basia.

Policzanka obecnie jest w trakcie chemioterapii. Zbiórka prowadzona jest na portalu zrzutka.

LINK do zbiórki: https://zrzutka.pl/x5x3m2

Autor: Gracjan Broda, Foto: Archwiwum Prywatne

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.