reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Liczba zakażeń COVID-19 na terenie powiatu polickiego minionej doby wyniosła poniżej 100

Minionej doby na terenie powiatu polickiego potwierdzono 92 nowe zakażenia COVID-19. Odnotowano jeden przypadek śmiertelny. U pacjenta zdiagnozowano choroby współistniejące. Na kwarantannie przebywa aktualnie 1 900 osób.

Wymazowy Punkt Pobrań w Policach

Na terenie województwa zachodniopomorskiego liczba zakażeń minionej doby wyniosła ponad 1,1 tysiąca. Odnotowano 31 zgonów, z czego dwoje pacjentów zmarło wyłącznie z powodu COVID-19.

W województwie zachodniopomorskim przygotowane są aktualnie 1 242 łóżka dla pacjentów covidowych. 965 łóżek jest obecnie zajętych. Ogólna liczba dostępnych respiratorów wynosi 101. Obecnie z ich pomocy korzysta 72 pacjentów.

W skali całego kraju potwierdzono blisko 25 tysięcy zakażeń. Minionej doby zmarło w Polsce 571 pacjentów, z czego 148 wyłącznie z powodu COVID-19.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.