reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Ponad 550 zgonów minionej doby na terenie kraju! W powiecie polickim zmarły 2 osoby

Minionej doby na terenie powiatu polickiego potwierdzono 94 nowe zakażenia COVID-19. Odnotowano dwa przypadki śmiertelne, oboje pacjentów miało choroby współistniejące. Na kwarantannie przebywa aktualnie 1 737 osób.

Karetka Pogotowia na ul. Wyszyńskiego w Policach

Na terenie województwa zachodniopomorskiego liczba zakażeń minionej doby wyniosła ponad 1,5 tysiąca. Odnotowano 25 zgonów, z czego dwoje pacjentów zmarło wyłącznie z powodu COVID-19.

W województwie zachodniopomorskim przygotowanych jest aktualnie 1 214 łóżek dla pacjentów covidowych. 951 łóżek jest obecnie zajętych. Ogólna liczba dostępnych respiratorów wynosi 101. Obecnie z ich pomocy korzysta 72 pacjentów.

W skali całego kraju potwierdzono ponad 27 tysięcy zakażeń. Minionej doby zmarło w Polsce 562 pacjentów, z czego 165 wyłącznie z powodu COVID-19.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.