reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Po raz kolejny liczba zakażeń na terenie powiatu polickiego przekroczyła 100

Minionej doby na terenie powiatu polickiego potwierdzono 104 nowe zakażenia COVID-19. Odnotowano jeden przypadek śmiertelny. Na kwarantannie przebywają aktualnie 2 202 osoby.

Karetka Pogotowia i ratownik medyczny w specjalnym stroju ochronnym

Na terenie województwa zachodniopomorskiego liczba zakażeń minionej doby wyniosła blisko 1,4 tysiąca. Odnotowano 25 zgonów, z czego wszyscy pacjenci mieli choroby współistniejące.

W województwie zachodniopomorskim przygotowanych jest aktualnie 1 170 łóżek dla pacjentów covidowych. 883 łóżka są obecnie zajęte. Ogólna liczba dostępnych respiratorów wynosi 100. Obecnie z ich pomocy korzysta 74 pacjentów.

W skali całego kraju potwierdzono ponad 25,5 tysiąca zakażeń. Minionej doby zmarło w Polsce 502 pacjentów, z czego 135 wyłącznie z powodu COVID-19.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.