reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Blisko 150 zakażeń COVID-19 na terenie powiatu polickiego. Zmarła 1 osoba

Minionej doby na terenie powiatu polickiego potwierdzono 146 nowych zakażeń COVID-19. Zmarła 1 osoba, która miała choroby współistniejące. Na kwarantannie przebywają aktualnie 2 483 osoby.

Karetka pogotowia na ulicy Piłsudskiego w Policach

Na terenie województwa zachodniopomorskiego liczba zakażeń minionej doby przekroczyła 1,5 tysiąca. Odnotowano 17 zgonów, wszystkie osoby miały choroby współistniejące.

W województwie zachodniopomorskim przygotowane są 1 083 łóżka dla pacjentów covidowych. 761 z nich jest już zajętych. Ogólna liczba dostępnych respiratorów wynosi 83. Obecnie z ich pomocy korzysta 58 pacjentów.

W skali całego kraju potwierdzono blisko 27 tysięcy zakażeń. Tylko minionej doby zmarło w Polsce 421 pacjentów, z czego 129 wyłącznie z powodu COVID-19.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.