reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Blisko 70 zakażeń COVID-19 na terenie powiatu polickiego

Blisko 17 tysięcy zakażeń koronawirusem potwierdziło dziś Ministerstwo Zdrowia. Minionej doby zmarły 282 osoby, z czego 70 wyłącznie z powodu COVID-19. Wykonano blisko 83 tysiące testów.

Test na COVID-19

Najtrudniejsza sytuacja w dalszym ciągu panuje w województwie mazowieckim. Tylko minionej doby zdiagnozowano tam ponad 3 tysiące nowych zakażeń.

W województwie zachodniopomorskim odnotowano 672 zakażenia. Zmarły 4 osoby z chorobami współistniejącymi.

Na terenie powiatu polickiego potwierdzono 69 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Na szczęście nie zanotowano przypadków śmiertelnych.

Objętych kwarantanną na terenie naszego powiatu jest obecnie ponad 1 400 osób.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Pixabay

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.