reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Rośnie liczba zakażeń i skierowań na kwarantannę na terenie powiatu polickiego

To już drugi dzień z rzędu, kiedy dobowa liczba zakażeń w kraju wirusem COVID-19 przekroczyła 15 tysięcy. Minionej doby zanotowano 15 904 potwierdzonych przypadków. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło również 152 przypadki śmiertelne, z czego 39 wyłącznie z powodu koronawirusa.

Karetka pogotowia na ul. Wyszyńskiego w Policach

W dalszym ciągu najwięcej zakażeń odnotowano w województwach mazowieckim (3 376) oraz w lubelskim (2 077).

Na terenie województwa zachodniopomorskiego zdiagnozowano 783 przypadki zakażenia. Zmarło 8 osób, z czego jedna wyłącznie z powodu COVID-19.

W powiecie polickim dobowa liczba zakażeń wyniosła 64. To o 9 przypadków więcej niż miało to miejsce wczoraj. Rośnie również liczba osób skierowanych na kwarantannę. Aktualnie z terenu powiatu polickiego izolacją objęte są 1 433 osoby.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.