reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Ponad 10 tysięcy zakażeń w Polsce! Sytuacja w Powiecie Polickim stabilna

Ponad 10 tysięcy zakażeń minionej doby potwierdziło Ministerstwo Zdrowia na terenie kraju. Zmarły 124 osoby, w tym 44 wyłącznie z powodu koronawirusa. W dalszym ciągu najtrudniejsza sytuacja występuje w województwach mazowieckim i lubelskim.

Karetka pogotowia na ul. Wyszyńskiego w Policach

Na terenie województwa zachodniopomorskiego odnotowano 415 przypadków zakażenia COVID-19, natomiast na terenie powiatu polickiego – 46 zakażeń. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych spowodowanych koronawirusem.

Aktualnie objętych kwarantanną na terenie naszego powiatu jest 1 069 osób.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.