reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Blisko 10 tysięcy potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem

Blisko 10 tysięcy nowych zakażeń minionej doby odnotowało i potwierdziło Ministerstwo Zdrowia. Zmarło 115 osób, z czego 25 wyłącznie z powodu COVID-19.

Karetka pogotowia na ul. Wyszyńskiego w Policach

Podobnie jak w poprzednich dniach najtrudniejsza sytuacja jest w województwie mazowieckim (2 009) i lubelskim (1 649). W województwie zachodniopomorskim potwierdzono 480 przypadków zakażenia koronawirusem. Dwie osoby zmarły.

W powiecie polickim pozytywne wyniki testów otrzymały 43 osoby. Aktualnie na kwarantannie przebywa 1 181 osób.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.