reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

W kraju przybywa nowych zakażeń COVID-19! W powiecie polickim potwierdzono 19 przypadków

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o rekordowej liczbie zachorowań w IV fali zakażeń COVID-19. W ciągu minionej doby potwierdzono 3 931 zakażeń na terenie kraju. Zmarły 64 osoby, w tym 49, u których potwierdzono choroby współistniejące.

Podobnie jak w poprzednich dniach najwięcej zakażeń dotyczy województwa lubelskiego. Wykryto tam 998 przypadków. W województwie zachodniopomorskim minionej doby zdiagnozowano 154 nowe przypadki.

Na terenie powiatu polickiego potwierdzono 19 przypadków zakażenia COVID-19. Nie odnotowano minionej doby przypadków śmiertelnych.

Objętych kwarantanną na terenie naszego powiatu jest obecnie 466 osób.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.