reklama
nekrolog
reklama
  1. Dziennik Policki:
  2. Aktualności
  3. Konferencja dotycząca wsparcia i aktywizacji osób niepełnosprawnych

Konferencja dotycząca wsparcia i aktywizacji osób niepełnosprawnych

W najbliższy czwartek w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Przecławiu odbędzie się konferencja dotycząca wsparcia i aktywizacji osób niepełnosprawnych.

W trakcie konferencji nastąpi m.in. rozdanie nagród w ramach Wojewódzkiego Etapu Konkursu Sztuka Osób Niepełnosprawnych.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołbaskowie zaprezentuje uczestnikom oferowane przez siebie wsparcie.

Swoje prelekcje zapowiedzieli również przedstawiciele m.in. Państwowej Inspekcji Pracy w Szczecinie, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Szczecinie, Powiatowego Urzędu Pracy w Policach, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach, Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – Koło w Policach, Fundacji Aktywnej Rehabilitacji w Szczecinie oraz Fundacji VELO Horyzonty Możliwości, oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Zachodniopomorski.

W trakcie konferencji dostępne będą również przygotowane stoiska informacyjne m.in.: Państwowej Inspekcji Pracy w Szczecinie, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie, Powiatowego Urzędu Pracy w Policach, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Szczecinie, Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – Koło w Policach, oraz Klubu Sportowego Inwalidów START.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także