reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Ponad 1 200 dziennych zachorowań na Covid-19. W powiecie polickim 4 nowe przypadki

Publikujemy najnowsze informacje dotyczące zachorowań na koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało dziś informację o potwierdzonych 1 234 nowych przypadkach koronawirusa w naszym kraju. Zmarły 22 osoby, z czego wyłącznie z powodu COVID-19 - 6.

Najwięcej, bo 220 zakażeń odnotowano w województwie lubelskim, natomiast w województwie zachodniopomorskim liczba ta wynosi 79.

W powiecie polickim odnotowano 4 nowe zachorowania. Objętych kwarantanną są obecnie 193 osoby. Minionej doby przeprowadzono 110 testów.

W szpitalu przy ul. Arkońskiej przebywa obecnie 45 chorych na COVID-19, w tym 3 osoby są w stanie ciężkim na oddziale intensywnej terapii.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.