reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Niespełna milion złotych do zakończenia zbiórki! Coraz bliżej upragnionego celu

Dobre informacje przekazali dziś rodzice Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina, zmagającej się z chorobą SMA.

– Możemy ogłosić, że do zebrania zostało już mniej niż milion złotych – poinformowała w mediach społecznościowych Paulina Turzyńska, mama dziewczynki.

To oznacza, że na koncie #bohaterskaInga jest już blisko 7 milionów złotych. Do zakończenia zbiórki pozostało już do zebrania nieco ponad 900 tysięcy złotych.

– Wierzymy, że uda się w terminie zebrać brakującą kwotę i będziemy mogli wysłać Ingusię po lepsze życie do Lublina. Dziękujemy Wam za wszystko i prosimy jeszcze o troszkę – podkreślają Paulina i Krystian, rodzice Ingi.

Przypominamy, że każdy, kto chce wesprzeć Ingę Niedźwiecką w walce z chorobą SMA, może wpłacić dowolną kwotę na konto zbiórki: siepomaga.pl/inga-sma.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.