reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Wylicytuj rejs po Zalewie Szczecińskim z Marszałkiem Województwa Olgierdem Geblewiczem

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz przeznaczył na licytację dla Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina rejs po Zalewie Szczecińskim w swoim towarzystwie.

– Będę miał przyjemność pokazać z wody, jak piękne jest nasze Pomorze Zachodnie. Żeglarstwo to jedna z moich pasji, tak więc podczas pokonywania fal gwarantuję dobrą przygodę, ciekawą rozmowę i morskie opowieści – zachęca do licytacji Olgierd Geblewicz.

Licytować można bezpośrednio pod postem w mediach społecznościowych Olgierda Geblewicza do 19 września do godziny 21.00. Aktualnie najwyższa oferta wynosi 1 700 złotych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.