reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Ostatni letni Ingusiowy Bazarek [zdjęcia]

Dziś na placu przy Galerii Handlowej „Hosso” odbył się ostatni letni bazarek, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina, zmagającej się z chorobą SMA.

Tradycyjnie już można było zakupić przepyszne potrawy w tym m.in. pierogi, kopytka z gulaszem lub zasmażaną kapustą, krokiety z barszczem, zupa gulaszowa oraz potrawy serwowane z grilla, a także rozmaite ciasta i inne smakołyki.

Do zakończenia zbiórki i tym samym uzbierania niezbędnej kwoty brakuje jeszcze około 1,4 miliona złotych.

Wesprzeć Ingusię można, wpłacając bezpośrednio środki pieniężne na konto zbiórki: www.siepomaga.pl/inga-sma lub uczestnicząc w rozmaitych eventach organizowanych przez oddanych pomocników maleńkiej mieszkanki Przęsocina. Najbliższa okazja już 14 września, kiedy to pod Netto Areną w Szczecinie odbędzie się Wielki Finał Szafowania z Michałem Wiśniewskim.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.