reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Walka z czasem trwa! Brakuje jeszcze 1,85 miliona złotych

Bardzo słabe mięśnie, wiotkie rączki, nóżki, pogłębiające się skrzywienie kręgosłupa – to aktualne problemy, z jakimi zmagają się rodzice cierpiącej na SMA Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina.

Czas ucieka, a w dalszym ciągu do zakończenia zbiórki brakuje 1,85 miliona złotych.

– Strach rośnie z każdym dniem, bo choroba jest bezlitosna, a leczenie, które otrzymuje nasza córeczka, jest niewystarczające – podkreślają rodzice dziewczynki.

Rodzina, przyjaciele oraz ludzie dobrej woli robią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc uzbierać brakujące środki na leczenie terapią genową. Inga skończyła już roczek, a w przypadku dzieci chorych na SMA czas odgrywa kluczową rolę.

– Trzymam w ramionach mój cały świat, a zamiast uśmiechu, znów słyszę krzyk rozpaczy. W oczach córeczki widzę błaganie o ratunek, którego sam nie mogę jej dać – przyznaje z rozpaczą Krystian Niedźwiecki, tata dziewczynki.

Pomóc możemy my wszyscy, wpłacając nawet niewielkie kwoty na konto zbiórki Ingi. Możemy również przyłączać się do organizowanych przez bliskich dziewczynki eventów organizowanych w różnych miejscach naszego województwa. Możemy również przyłączyć się do drużyny Ingi, która każdego kolejnego dnia walczy z czasem o szansę na normalne życie dla tej pełnej życia kilkunastomiesięcznej dziewczynki.

LINK do zbiórki: https://siepomaga.pl/inga-sma

Autor: Gracjan Broda, Foto: Tomasz Łój

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.