reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Festyn na Jasnych Błoniach dla maleńkiej Ingi [zdjęcia]

Dziś na Jasnych Błoniach w Szczecinie odbyła się impreza charytatywna na rzecz 10-miesięcznej Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina, która zmaga się z chorobą SMA. Dopisała zarówno słoneczna pogoda, jak i frekwencja. Odwiedzający imprezę są bardzo chojni.

Wśród atrakcji znalazły się m.in. przejażdżki amerykańskimi samochodami, a wśród nich amerykańskim radiowozem policyjnym, limuzyną oraz rozmaitymi samochodami sportowymi, oraz motocyklami członków grupy Motocykliści o Wielkich Sercach.

Skorzystać można było również z przejażdżki Fiatem 125p kierowanym przez prezydenta Szczecina – Piotra Krzystka.

W programie imprezy znalazły się również animacje i warsztaty dla dzieci, pokazy Muay Thai z udziałem dzieci z Nak Muay Szczecin i Marcinem Parchetą, a także liczne licytacje. Ponadto dostępny był „Bazarek Ingusi”, na którym zakupić można było rozmaite poprawy od pierogów i klusek po przepyszne wypieki.

Od godziny 15.00 dostępna była zupa rybna z najlepszych ryb Zalewu Szczecińskiego serwowana przez burmistrza Polic – Władysława Diakuna.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.