reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Zegarek Aleksandra Doby przekazany na licytację na leczenie Ingi!

Charakterystyczny niebieski zegarek Xonix, z którym nie rozstawał się Aleksander Doba podczas swoich podróży, został przekazany na licytację. Dochód zostanie przekazany na leczenie zmagającej się z SMA Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina.

Zegarek został przekazany przez żonę "Olka" Gabrielę Dobę. Kwota wywoławcza wynosi 1000 zł. Licytacja jest prowadzona na grupie Licytacje dla Ingi na Facebooku i potrwa do 12 maja.

Link: https://www.facebook.com/groups/ingasma/permalink/363033198367525/

Olo miał zamiar włączyć się w akcję zbierania pieniędzy na leczenie Ingusi po powrocie z Afryki. Zaplanowana była już licytacja specjalna ,,Doba z Dobą", w ramach której zwycięzca miałby okazję poznać podróżnika. Niestety, nie udało się już tego planu zrealizować.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Aleksander Doba/Facebook

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.