reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Urząd Gminy Dobra w Wielki Piątek pracuje krócej

Mieszkańcy gminy Dobra, którzy chcą załatwić sprawy urzędowe w Wielki Piątek, muszą liczyć się ze skróconymi godzinami pracy Urzędu Gminy.

– Informuję, że w dniu 2 kwietnia Urząd Gminy Dobra wraz z podległymi mu wydziałami i jednostki organizacyjnymi pracuje do godziny 13.00 – poinformowała Teresa Dera, wójt gminy Dobra.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.