reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

W Policach i Maszewie odbędą się bazarki charytatywne na rzecz Ingi z Przęsocina

W najbliższą sobotę, 27 marca na placu handlowym przy ul. Piłsudskiego w Policach (przy sklepie Netto) będzie można zakupić rozmaite wyroby przygotowane przez sołectwa, rady osiedla oraz stowarzyszenia.

Tradycyjnie już zebrane środki w całości zasilą zbiórkę na rzecz maleńkiej Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina zmagającą się z chorobą SMA.

Bazarek będzie czynny w godzinach od 12.00 do 16.00.

W sobotę (27 marca) i niedzielę (28 marca) w godzinach od 10.00 do 14.00 na placu przy przedszkolu miejskim w Maszewie odbędzie się Wielkanocny Kiermasz Charytatywny, podczas którego również będą zbierane środki na leczenie mieszkającej w Przęsocinie – Ingi.

Ponadto w niedzielę podczas maszewskiego kiermaszu odbędzie się dodatkowo pobór krwi dla Dawida Błoniaka. Osoby, które chciałyby pojechać w najbliższą niedzielę do Maszewa i oddać krew proszone są o kontakt z Pawłem Fiałkowskim, prezesem Klubu HDK w Policach – pod numerem telefonu 501 412 585.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.