reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

W Dobrej odbył się kiermasz charytatywny dla maleńkiej Ingi z Przęsocina

W minioną niedzielę, na terenie kościoła w Dobrej, odbył się kiermasz charytatywny, podczas którego można było wesprzeć kilkumiesięczną Ingę Niedźwiecką chorującą na SMA.

Na specjalnym stoisku można było zakupić rozmaite potrawy od pierogów ruskich, z kaszą i serem, po kopytka, kluski śląskie i naleśniki. Tradycyjnie już nie zabrakło pysznych domowych wypieków.

Na koncie #bohaterskaInga jest już blisko 2,5 miliona złotych. Terapia genowa, która jest obecnie jedyną skuteczną formą walki z rdzeniowym zanikiem mięśni, kosztuje 9,5 miliona złotych.

Maleńką Ingę można wesprzeć, wpłacając również bezpośrednio środki pieniężne na specjalnie utworzoną zbiórkę: https://www.siepomaga.pl/inga-sma.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.