reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Zapraszamy na festyn charytatywny na rzecz #bohaterskaInga do Dobrej

W niedzielę, 14 marca w godzinach od 10.00 do 14.00 na placu przed kościołem w Dobrej odbędzie się kiermasz charytatywny na rzecz Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina, która zmaga się z chorobą SMA.

W trakcie kiermaszu zakupić będzie można potrawy własnej roboty. Wśród przygotowanych dań nie zabraknie różnego rodzaju pierogów, klusek śląskich, naleśników, pasztecików czy bigosu. Tradycyjnie będzie można również zakupić domowe wypieki, ciasta oraz ciasteczka.

Rodzice dziewczynki wraz z grupą przyjaciół i ludzi dobrej woli czynią starania, aby uzbierać blisko 9,5 miliona złotych na terapię genową, która pozwoli skrócić cierpienie maleńkiej Ingi i pozwolić jej na normalny rozwój w przyszłości. Aktualnie na koncie Ingi Niedźwieckiej znajduje się blisko 2,5 miliona złotych.

– Zapraszamy ludzi dobrej woli do wzięcia udziału w organizowanym kiermaszu. Liczy się każda złotówka – zachęcają rodzice dziewczynki.

Maleńką Ingę można wesprzeć, wpłacając również bezpośrednio środki pieniężne na specjalnie utworzoną zbiórkę: https://www.siepomaga.pl/inga-sma.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.