reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Podejrzany o kradzież skarbony z pieniędzmi dla Ingi zatrzymany!

Podejrzany o kradzież skarbony z pieniędzmi zebranymi na leczenie Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina został zatrzymany przez szczecińskich policjantów. 33-latkowi został już przedstawiony zarzut, a o jego losie zdecyduje sąd.

Do kradzieży skarbony doszło 9 lutego w jednym z lokali gastronomicznych w Szczecinie. Moment wyniesienia pieniędzy został zarejestrowany przez monitoring. Od tamtej pory policjanci prowadzili intensywne poszukiwania sprawcy.

Zatrzymanemu przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Tomasz Łój

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.