reklama

reklama

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 1 661 109 | Zgonów: 42 808 | Wyzdrowiało: 1 391 981


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 79 232 | Zgonów: 1 444

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 4 864 | Zgonów: 68

Data aktualizacji: 24 lutego 2021 roku, godzina: 11:55| Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


ogłoszenie społeczne

Starostwo Powiatowe w Policach przenosi dwa swoje wydziały

Starostwo Powiatowe w Policach informuje, że w związku z przeprowadzką wydziałów: Gospodarki Nieruchomościami oraz Geodezji, Kartografii i Katastru w najbliższych dniach nastąpią czasowe ograniczenia w ich działalności.

Oba wydziały zostają przeniesione z dotychczasowej siedziby mieszczącej się przy ul. Kresowej 32, 34 w Policach, do budynku Starostwa Powiatowego w Policach przy ul. Tanowskiej 8 w Policach.

Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru Starostwa Powiatowego w Policach nie będzie czasowo świadczył usług związanych z prowadzeniem powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, w tym m.in.: nie będzie wydawał wypisów z rejestru gruntów i budynków oraz wyrysów z mapy ewidencyjnej, kopii map zasadniczych i innych materiałów powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, uzgodnień dokumentacji projektowej, decyzji administracyjnych związanych z realizacją zadań powierzonych Wydziałowi Geodezji, Kartografii i Katastru, w tym decyzji o ustaleniu klasyfikacji gleboznawczej gruntów, materiałów do zgłoszeń prac geodezyjnych.

Ponadto nie będą aktualizowane bazy danych: Ośrodek, BDOT500, GESUT, EGiB i RCiWN, a także nie będą przyjmowanie, ani opracowywane zgłoszenia prac geodezyjnych. Wyłączone zostanie funkcjonowanie zdalnych usług internetowych: i.Kerg oraz i.Komornik.

Przewidywana data przywrócenia pełnej funkcjonalności wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru, przewidywana jest na 26 lutego.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację