Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 21 867 | Zgonów: 1013 | Wyzdrowiało: 10 020


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 521 | Zgonów: 19

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 12 | Zgonów: 0

Data aktualizacji: 26 maja 2020 roku, godzina: 10:03 | Kliknij i przeczytaj raport

#Koronawirus w Polsce [31.03.2020] [relacja]

Publikujemy najnowsze informacje dotyczące zachorowań na koronawirusa w Polsce. Z każdym kolejnym dniem rośnie liczba osób chorych na COVID-19 w naszym kraju.

UWAGA! Artykuł odświeża się automatycznie co 60 sekund

godzina 20.25

Tylko dzisiaj Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 256 nowych zachorowań na koronawirusa!

godzina 20.20

Ministerstwo Zdrowia: Mamy 96 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 57 osób z woj. mazowieckiego, 9 osób z woj. śląskiego, 7 osób z woj. dolnośląskiego, 6 osób z woj. lubuskiego, 4 osób z woj. opolskiego, 3 osób z woj. świętokrzyskiego, 3 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego, zachodniopomorskiego i pomorskiego oraz 1 osoby z woj. lubelskiego.

Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci 37-letniego mężczyzny zakażonego koronawirusem, który był hospitalizowany w Warszawie.

godzina 15.50

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów apeluje do Polaków:

godzina 15.40

Burmistrz Polic Władysław Diakun i Wójt Gminy Dobra Teresa Dera przyłączają się do apelu o przełożenie terminu wyborów prezydenckich.

Burmistrz Polic: Nie widzę możliwości bezpiecznej organizacji wyborów prezydenckich <- kliknij i przeczytaj

Wójt gminy Dobra: Nie mam możliwości przygotowania lokali wyborczych w taki sposób, aby zachować bezpieczeństwo mieszkańców <- kliknij i przeczytaj

godzina 15.30

WARTO PRZECZYTAĆ!

Zobacz co zmieni się w sklepach od 1 kwietnia <- kliknij i przeczytaj

W sklepach będą obowiązywać godziny obsługi seniorów <- kliknij i przeczytaj

godzina 14.49

Ministerstwo Zdrowia: Mamy 83 nowe przypadki zakażenia #koronawirus, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 19 osób z woj. śląskiego, 13 osób z woj. podkarpackiego, 12 osób z woj. opolskiego, 10 osób z woj. lubelskiego, 7 osób z woj. małopolskiego, 6 osób z woj. łódzkiego, 6 osób z woj. dolnośląskiego, 4 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 4 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz po jednej osobie z woj. warmińsko-mazurskiego i woj. pomorskiego.

Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci 70-letniej kobiety zarażonej koronawirusem, która była hospitalizowana w Tychach.

Nowe przypadki w województwie zachodniopomorskim dotyczą kobiety i mężczyzny z powiatu kołobrzeskiego, mężczyzny z powiatu gryfickiego i kobiety z powiatu sławieńskiego - informuje sanepid.

Aktualnie w Polsce potwierdzono 2 215 przypadków zachorowania na koronawirusa. Zmarły 32 osoby.

godzina 12.30

Rząd wprowadza jeszcze bardziej rygorystyczne obostrzenia! <- kliknij i przeczytaj

godzina 09.44

Mateusz Iżakowski ze szpitala wojewódzkiego w Szczecinie: Aktualnie w naszym szpitalu przebywa 29 pacjentów z potwierdzonym zarażeniem koronawirusem. Oddział zakaźny: 26 osób, oddział dziecięcy zakaźny: 1 osoba, OIOM: 2 osoby

godzina 09.20

Raport dzienny Ministerstwa Zdrowia w sprawie koronawirusa:

godzina 08.40

Ministerstwo Zdrowia: Mamy 77 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 27 osób z woj. śląskiego, 13 osób z woj. wielkopolskiego, 11 osób z woj. małopolskiego, 9 z woj. świętokrzyskiego, 7 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z woj. dolnośląskiego i 3 z woj. pomorskiego.

Nowe przypadki w województwie zachodniopomorskim dotyczą 3 męzczyzn z powiatu gryfickiego i 1 mężczyzny z powiatu kołobrzeskiego.

Aktualnie w Polsce potwierdzono 2 132 przypadki zachorowania na koronawirusa. Zmarło 31 osób.

godzina 08.00

Liczba zarażeń koronawirusem w Polsce wynosi aktualnie: 2 055. Nie żyją 31 osoby.

W województwie zachodniopomorskim potwierdzono dotychczas 59 zarażeń. Jedna osoba wskutek zachorowania zmarła. Z terenu powiatu polickiego chorych na COVID-19 jest 5 osób.