Policja zatrzymała sprawcę dzisiejszego zabójstwa! Mężczyzna przyznał się do zbrodni!

Funkcjonariusze policji zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który zamordował dzisiaj 40-latka przy garażach na ul. Okulickiego w Policach.

– Potwierdzam, że 22-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję – potwierdza prokurator Ewa Obarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Przypomnijmy, że do zabójstwa doszło około godziny 5.00 nad ranem na terenie garaży mieszczących się przy ul. Okulickiego w Policach. Jak udało nam się ustalić, sprawcą zdarzenia okazał się 22-letni mieszkaniec gminy Police.

Początkowe przypuszczenia były takie, że mężczyzna został ugodzony nożem i się wykrwawił. Ostatecznie, jak udało się nam dowiedzieć, poszkodowany 40-latek zmarł na skutek ran odniesionych zadanych zbitą butelką. Podczas libacji alkoholowej doszło najprawdopodobniej do sprzeczki, w wyniku której 22-latek zaatakował 40-letniego mężczyznę.

Policjanci ustalili personalia trzech mężczyzn, którzy razem z denatem spożywali alkohol. Podczas przesłuchania jeden z nich miał przyznać się do zabójstwa.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda