Menu
reklama:
reklama:


Zapraszamy na II Powiatowy Festyn Rodzinny

  • Gracjan Broda

W niedzielę, 27 maja o godzinie 12.00 na terenie zielonym przy Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach rozpocznie się II Powiatowy Festyn Rodzinny „Z rodziną po zdrowie”.

Organizatorami imprezy są Powiat Policki oraz Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

– Odwiedzający festyn będą mogli skorzystać z wielu atrakcji oferowanych na stoiskach poświęconych zdrowemu i aktywnemu trybowi życia. W ramach Rodzinnej Olimpiady Sportowej rozegrane zostaną liczne konkurencje sportowe od seniora do juniora – informują organizatorzy wydarzenia.

Nie zabraknie również atrakcji artystycznych. Swoje talenty zaprezentują przedszkolaki w ramach II Przeglądu Artystycznego Przedszkolaków „Jak dbać o swoje zdrówko?”.

Przez cały dzień wydarzeniu towarzyszyć będą aktywne stoiska o zdrowiu, urodzie i rehabilitacji. W trakcie imprezy będzie możliwość honorowego oddania krwi, wykonania badań mammograficznych, przebadania się w osteo i słuchobusie.

Członkowie Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Oddział w Policach, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie, policjanci oraz strażacy opowiadać będą o prawidłowym zachowaniu bezpieczeństwa w okresie wakacyjnym.

W trakcie II Powiatowego Festynu "Z rodziną po zdrowie" przeprowadzana zostanie zbiórka publiczna na rzecz 8-letniego Jakuba Kamińskiego z Polic.

Nie obędzie się również bez zdrowych i smacznych przekąsek.

Kiedy: 27 maja 2018 roku, godzina 12.00 - 16.00

Gdzie: Teren zielony Zespołu Szkół w Policach

Bilety: - wstęp wolny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan BrodaZOBACZ TAKŻE:Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją