Menu

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w sobotę w Jasienicy, a w niedzielę w Policach!

  • Gracjan Broda

W najbliższą niedzielę, 14 stycznia odbędzie się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP środki zbierać będzie na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

W miniony piątek jako pierwsi pieniądze na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uczniowie Szkoły Podstawowej w Policach, którzy na terenie szkoły zorganizowali mini finał. Wśród atrakcji były m.in. występy artystyczne uczniów, foto budka, strzyżenie fryzur przez rekordzistę Polski w strzyżeniu na czas – Daniela Trauta.

W sobotę, 13 stycznia czyli dokładnie dzień przed wielkim Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy orkiestra zagra w Jasienicy. Od godziny 16.00 w Klubie Osiedlowym będzie można nie tylko licytować gadżety, ale również posłuchać muzyki i obejrzeć występy artystyczne dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Jasienicy.

Dla dzieci organizatorzy przygotowali specjalną salę zabaw „WOŚPuś”, która będzie dostępna za niewielką opłatą w godzinach od 15.00 do 18.00.

Dzień później, 14 stycznia w niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Na scenie zaprezentuję się zespoły taneczne i wokalne działające na co dzień w polickim MOKu.

Tradycyjnie będzie dużo ciekawych licytacji, wśród których znajdą się gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz wiele innych cennych przedmiotów. Wśród nich m.in. wylicytowane przed rokiem w Jasienicy nożyczki Daniela Trauta, którymi ustanowił rekord Polski w strzyżeniu na czas.

Policzanie podobnie wzorem lat ubiegłych będą mieli okazję zobaczyć występ artystyczny w wykonaniu polickich samorządowców. Tym razem wystąpią w spektaklu „WOŚPowy Entliczek Pentliczek”. O godzinie 20.00 zaplanowano światełko do nieba.

Kiedy: 13-14 stycznia 2018 roku, godzina 16.00 (sobota) 10.00 (niedziela)

Gdzie: Klub Osiedlowy w Jasienicy / Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Bilety: - wstęp wolny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


ZOBACZ TAKŻE:Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją