Menu

Biesiada Charytatywna dla Małgorzaty Dyszkant, Lenki Fabich i Zuzi Górskiej

  • Gracjan Broda

W sobotę, 27 stycznia w Hotelu Dobosz w Policach odbędzie się Biesiada Charytatywna, z której dochód zostanie przekazany na leczenie guza nerek Małgorzaty Dyszkant oraz rehabilitację dwóch małych policzanek – Lenki Fabich i Zuzi Górskiej, które zmagają się autyzmem.

Małgorzata Dyszkant, to policzanka, wieloletnia pracownica Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A., która na leczenie potrzebuje zebrać 160 tys. zł. Obecnie, dzięki wpłatom na portalu pomagam.pl/dyszkant, udało się zebrać kwotę 19 tysięcy złotych. Zbiórka potrwa do końca stycznia br.

Uczestnicy Biesiady Charytatywnej będą mieli doskonałą okazję, aby przy okazji dobrej zabawy, włączyć się aktywnie w pomoc pani Małgorzacie. Będą mogli też wspomóc budowę boiska dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Policach.

Wspólną zabawę uświetnią występy m.in. znanego z programu The Voice Of Poland - Łukasza Stojko z zespołem Sepupulebubu oraz finalisty The Voice Of Poland i Must Be The Music – Przemka Radziszewskiego.

Największe swoje przeboje zaprezentuje również zespół CORD w składzie: Mariusz Gaweł i Marcin Redmer. W trakcie imprezy odbędą się licytacje gadżetów sportowych i nie tylko.

Bilety cegiełki w cenie 150 zł od osoby do nabycia pod numerem telefonu: 784 446 515. Organizatorem imprezy jest Lions Club Police.

Kiedy: 27 stycznia 2018 roku, godzina 20.00

Gdzie: Hotel Dobosz w Policach

Bilety: 150 zł od osoby / tel: 784 446 515

Autor: Gracjan Broda, Foto: Materiały Organizatora


ZOBACZ TAKŻE:Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją