Menu

Wigilia Muzyczna po raz kolejny odbędzie się na placu Chrobrego na Starym Mieście

  • Gracjan Broda

Już po raz czwarty policzanie będą mogli spędzić przedświąteczny czas na wspólnym kolędowaniu. Muzyczna Wigilia na Starym Mieście to przede wszystkim niezwykły świąteczny klimat, który tworzą występujący artyści, wystawcy, różnorodne specjały oraz rozbrzmiewające ze sceny kolędy i świąteczne piosenki.

Świąteczny Jarmark, który odbędzie się 16 grudnia o godzinie 13.00 na rynku Starego Miasta w Policach będzie doskonałą okazją aby oderwać się od gorączki przedświątecznych przygotowań.

Na specjalnie przygotowanej scenie policzanie będą mieli okazję zobaczyć występy w wykonaniu m.in.: Kameralnego Chóru Postscriptum, uczniów Szkoły Podstawowej nr 1, Studia Wokalnego z Miejskiego Ośrodka Kultury, uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej ÉLAN VITAL, zespoł PP66 pod przewodnictwem Piotra Szkockiego oraz wielu innych artystów.

Tradycyjnie na różnorodnych stoiskach będzie można skosztować świątecznych przysmaków, a także zakupić wyjątkowy i oryginalny prezent. Wśród rękodzielniczych wyrobów znajdą się m.in. ozdoby z drewna, ceramika, kubki, lampiony, kartki, decoupage, choinki, bombki.

Ponadto odbędą się dwa spektakle teatralne dla dzieci oraz Parada Świąteczna ze Świętym Mikołajem.

Kiedy: 16 grudnia 2017 roku, godzina 13.00

Gdzie: Plac Chrobrego na Starym Mieście

Bilety: - wstęp wolny -

Autor: Materiały Organizatora, Foto: Materiały Organizatora


ZOBACZ TAKŻE:Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją