Menu

Seanse filmowe wracają do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach

  • Gracjan Broda

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na seanse filmowe. Pierwsze trzy filmy wyświetlone zostaną już w niedzielę, 17 września.

O godzinie 15.00 rozpocznie się seans bajki dla dzieci zatytułowanej „Gang Wiewióra 2”.

W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

O godzinie 17.00 wyświetlony zostanie film w reżyserii Krzysztofa Rurki zatytułowany „Na układy nie ma rady”. To przezabawna komedia o świecie wielkiej polityki, brudnej forsy, ustawionych przetargów, skorumpowanych urzędników i ich seksownych asystentek.

Ostatnią propozycją na niedzielny wieczór będzie amerykańsko-brytyjska produkcja zatytułowana „Tulipanowa gorączka” w reżyserii Justina Chadwicka.

Artysta Jan Van Loos dostaje zlecenie namalowania portretu młodej mężatki Sophie. W czasie pracy między mężczyzną i kobietą rodzi się uczucie. Chcąc zbudować wspólną przyszłość, decydują się skorzystać z panującej gorączki tulipanowej i zainwestować w ryzykowny rynek kwiatowy.

Kiedy: 17 września 2017 roku, godzina 15.00 - 21.00

Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Bilety: w cenie: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy/ 14 zł grupowy dla szkół i zakładów pracy

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


ZOBACZ TAKŻE:Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją