Menu

W sobotę odbędzie się XI Piknik Organizacji Pozarządowych!

  • Gracjan Broda

W sobotę, 9 września odbędzie się Piknik Organizacji Pozarządowych w Policach organizowany w tym roku wspólnie przez Gminę Police oraz Powiat Policki. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę w godzinach od 12.00 do 16.00, na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach.

Udział w Pikniku zapowiedziało 20 organizacji pozarządowych, które zaprezentują się mieszkańcom.

Doroczny piknik to dla organizacji pozarządowych okazja do przedstawienia swoich osiągnięć, ale przede wszystkim do pokazania, gdzie można szukać wsparcia w różnych sytuacjach życiowych. Stowarzyszenia, fundacje, kluby, wszelkiego rodzaju inicjatywy obywatelskie – to zorganizowane grupy, z których każda obejmuje określoną dziedzinę życia społecznego. Jedne zajmują się problemami ludzi chorych, niepełnosprawnych, niedołężnych, inne – pasjami dzieci, młodzieży lub seniorów, jeszcze inne – opieką nad zwierzętami, troską o ekologię itd.

Na każdym stoisku zwiedzający będą mogli porozmawiać o profilu działalności danej organizacji, otrzymać materiały informacyjne, zostawić kontakt do siebie lub po prostu – popatrzeć i posłuchać. Dlatego organizatorzy serdecznie zachęcają do udziału i życzą wielu miłych, a nade wszystko – użytecznych wrażeń.

Kiedy: 9 września 2017 roku, godzina 12.00 - 16.00

Gdzie: deptak przy ul. Zamenhofa w Policach

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


ZOBACZ TAKŻE:Komentarze  

 
#1 Koza 2017-09-06 11:24
Brawo !! Można napisać wcześniej! Super. Dzięki za informację
Cytować
 

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją