Menu

Raper ZBUKU gościem specjalnym V ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Młodzieży „PRZETWORNIK” w Policach

  • Gracjan Broda

Już po raz piąty na deskach Miejskiego Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się ogólnopolski Przegląd Twórczości Młodzieży "PRZETWORNIK", podczas którego swoją twórczość zaprezentują podopieczni Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych i Socjoterapeutycznych z całej Polski.

W dniach od 15 do 16 maja w polickim MOKu będzie można obejrzeć m.in. spektakle teatralne, kabaretowe, pokazy tańca w wykonaniu uczestników "PRZETWORNIKA".

Każdego roku "PRZETWORNIK" odwiedzają znani artyści. Tegorocznym gościem specjalnym będzie ZBUKU, który wraz z uczestnikami przeglądu twórczości nagra sceny do teledysku jednego z utworów przygotowywanych na swoją nową płytę. Część scen do tego teledysku zostanie zarejestrowanych podczas koncertu artysty, który odbędzie się w niedzielę, 15 maja o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

"PRZETWORNIK" to wspólne przedsięwzięcie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży, Akademii Młodzieży, Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach, Koła Naukowego Resocjalizacji Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Zachodniopomorskiej OFFensywy Teatralnej. Podczas zeszłorocznej edycji Przeglądu gościem specjalnym był zespół LUXTORPEDA, a w trakcie jego trwania powstały m.in. sceny do filmu fabularnego wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wwychowawczego w Trzebieży zatytułowanego "FATHER0" oraz teledysku "Nieobecny Nieznajomy".

Tegoroczna, jubileuszowa edycja ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Młodzieży zapowiada się równie ciekawo jak miało to miejsce w latach ubiegłych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Materiały Prasowe


ZOBACZ TAKŻE:Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją