Menu

Region: Zakończenie lata na Wyspie Grodzkiej

  • Gracjan Broda

W sobotę, 30 września w godzinach od 12.00 do 24.00 odbędzie się impreza z okazji zakończenia lata, która odbędzie się na Wyspie Grodzkiej w Szczecinie.

Atrakcje dla dzieci, strefa żeglarska, koncert zespołu xxanaxx i Dj-skie sety to tylko część atrakcji jakie przygotowali organizatorzy z okazji zakończenia lata.

Część ogólna imprezy rozpocznie się w południe na terenie Miejskiej Strefy Letniej. W programie m.in. rodzinne, morskie karaoke z nagrodami, warsztaty robienia statków z papieru wraz z wyścigami na wodzie, pokazy wielkich baniek mydlanych, poszukiwania skarbu zakopanego w piasku, zdjęcia z Neptunem na morskim tronie, żeglarskie kalambury, kolorowanki 3D, konkursy wiedzy dla całych rodzin, dyskoteka na plaży, wspólne śpiewy, gry, zabawy ruchowe.

Na miejscu zabawy pojawią się m.in.: Neptun, Syrenka Arielka, Pirat Drabinka, Szalony Marynarz i Viana.

Po zakończeniu szaleństw z piracką ekipą przyjdzie czas na muzyczną ucztę. Gwiazdą, która zaśpiewa dla gości na Wyspie Grodzkiej będzie zespół xxanaxx. Start o godzinie 20.00!

Po koncercie marina wraz ze strefą letnią wypełnią się dźwiękami DJ-skich setów, przy których zabawa potrwa do późnego wieczora...

Organizatorem imprezy jest Żegluga Szczecińska oraz North East Marina Szczecina

Autor: Gracjan Broda, Foto: Materiały Organizatora
ZOBACZ TAKŻE:

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją