Menu

Chemik Police pokonał w pierwszym meczu półfinałowym Budowlanych Łódź 3:1 [zdjęcia]

• Gracjan Broda

Siatkarki Chemika Police pokonały Budowlanych Łódź w pierwszym meczy półfinałowym Ligi Siatkówki Kobiet 3:1 (16:25, 25:14, 25:20, 25:19). MVP spotkania została Malwina Smarzek.

Podopieczne Marcello Abbondanzy w pierwszym secie wyglądały na zagubione i miały problemy zarówno w przyjęciu jak i w ataku. Sytuację wykorzystały przyjezdne i pewnie wygrały pierwszą odsłonę do 16.

W kolejnych setach to gospodynie dominowały nad rywalki praktycznie w każdym elemencie gry i wygrały kolejne starcia do 14, 20 i 19.

Zwycięstwo przed własną publicznością przybliżyło Mistrzynie Polski do wielkiego finału. Aby się w nim znaleźć policzanki potrzebują jeszcze jednego zwycięstwa. Kolejne spotkanie rozegrane zostanie już w najbliższy wtorek w Łodzi.

KPS Chemik Police – Budowlani Łódź 3:1 (16:25, 25:14, 25:20, 25:19)

MVP spotkania: Malwina Smarzek

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!