Menu
reklama:


Teresa Dera podjęła decyzję w sprawie najbliższych wyborów samorządowych

  • Gracjan Broda

Teresa Dera, która funkcję wójta gminy Dobra sprawuje od trzech kadencji, będzie ubiegać się o reelekcję. Gminą Dobra zarządza od 2006 roku, kiedy to po raz pierwszy mieszkańcy powierzyli jej swoje zaufanie.

- Obejmując urząd, postawiłam przed sobą konkretne cele będące odpowiedzią na rosnące potrzeby mieszkańców naszej gminy. Doświadczenie samorządowe pozwoliło zrealizować je przy skutecznym wykorzystaniu środków unijnych – mówi Teresa Dera w rozmowie z portalem gminadobra.info.

Nieoficjalnie mówi się, że jej kontrkandydatką będzie radna Powiatu Polickiego, na co dzień mieszkająca w Mierzynie, Magdalena Zagrodzka. Sama zainteresowana na razie tego nie potwierdza.

- Ani nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam – mówi Magdalena Zagrodzka. - Po 12 latach sprawowania władzy przez wójt Teresę Dera, uważam że zmiana jest potrzebna - dodaje Zagrodzka.

To z pewnością niejedyni kandydaci, którzy są przymierzani do wyścigu o fotel wójta gminy Dobra. Z każdym kolejnym tygodniem poszczególni kandydaci będą z pewnością odkrywać karty. Do wyborów zostało jeszcze kilka miesięcy, ale jeżeli nieoficjalne informacje się potwierdzą, to w Dobrej szykują się jedne z najciekawszych wyborów ostatnich lat.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją