Menu
reklama:


Wybory Samorządowe 2018: Platforma Obywatelska razem z Nowoczesną?!

  • Gracjan Broda

Rok 2018 będziemy rokiem szczególnym przede wszystkim w polityce. Na jesieni odbędą się wybory samorządowe. Nic zatem dziwnego, że trwają już pierwsze przymiarki.

Lokalne struktury Platformy Obywatelskiej rozpoczęły rozmowy koalicyjne z Nowoczesną. Przewodniczący PO w Powiecie Polickim Janusz Szwyd spotkał się już z szefem zachodniopomorskich struktur Nowoczesnej Radosławem Lubczykiem.

Zaplanowane zostało również spotkanie z władzami powiatowymi, na których politycy obu ugrupowań będą dogadywać szczegóły.

- Teraz czekamy na umówiony kontakt ze strukturami powiatowymi. Na razie jest jeszcze za wcześnie aby mówić o szczegółach – mówi Janusz Szwyd, lider powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej.

Wszystko wskazuje na to, że Platforma Obywatelska pójdzie do wyborów samorządowych w Powiecie Polickim razem z Nowoczesną, a porozumienie w tej sprawie pozostaje jedynie kwestią czasu.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Komentarze  

 
#2 robo 2018-01-11 20:36
Niósł ślepy kulawego.
Cytować
 
 
#1 Wlademar 2018-01-08 14:59
Bardzo dobra decyzja. Mam nadzieję, że będzie na kogo głosować! Jeżeli propozycja będzie konkretna dla Polic, które stają się miastem, w którym najważniejszą sprawą jest składanie kwiatów, budowa pomników i PRowe podpisywanie nawet najmniejszych spraw :/ czekamy w Policach na coś nowego!
Cytować
 

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją