Menu

Radni powiatowi PiS zaprezentowali priorytety budżetowe na rok 2018

  • Gracjan Broda

Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości w Powiecie Polickim opublikował osiem priorytetów, które zdaniem polityków koalicyjnych powinny znaleźć się w budżecie na rok 2018.

Wśród nich znalazła się m.in. budowa dwóch rond na skrzyżowaniach ulic Piłsudskiego i Wkrzańskiej oraz Piłsudskiego i Asfaltowej, a także kontynuacja doświetlania przejść dla pieszych na terenie Powiatu Polickiego.

Radni Prawa i Sprawiedliwości chcieliby również aby funkcjonujący w Policach Dom Seniora, oferujący swoim podopiecznym opiekę dzienną, rozszerzył swoją działalność i zapewniał opiekę całodobowo.

Jednym z ciekawszych pomysłów polityków jest z pewnością utworzenie przestrzeni coworkingowej oferującej początkującym przedsiębiorcom możliwość prowadzenia działalności biurowej po kosztach niższych od kosztów rynkowych wynajmu biura.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Komentarze  

 
#2 Paweł 2017-10-02 12:00
Piotrze, powstanie SKM jest raczej wątpliwe po tym jak oferty przetargowe na wykonanie robót dla PKP PLK przekroczyły przeznaczony budżet o kilkadziesiąt milionów złotych. Rozpatrywanie budowy ronda pod kątem SKM, która zgodnie z planem miałaby ruszyć dopiero za 5 lat jest raczej błędne. Co do samego ronda przy Wkrzańskiej, to raczej głupi pomysł, nigdy nie ma tam takiego zatoru, żeby ktoś miał czekać nie wiadomo jak długo. Jednak u zbiegu ulic Piłsudskiego i Asfaltowej jest to dobre rozwiązanie, nieraz widziałem pędzące samochody z pierwszeństwem w kierunku ZCH i do Szczecina.
Cytować
 
 
#1 Piotr 2017-10-01 19:46
Ciekawe...
Rondo u zbiegu Piłsudskiego i Wkrzanskiej o ile mi wiadomo ma powstać w ramach projektu SKM... Dość łatwo określić priorytetem coś co i tak zostanie zrealizowane :lol:
Cytować
 

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją