Menu

Chemik Police pokonał rezerwy Błękitnych Stargard [zdjęcia]

• Gracjan Broda

Podopieczni Łukasza Borgera pokonali rezerwy Błękitnych Stargard 4:0 (2:0). Spotkanie rozegrane zostało w samo południe na stadionie przy ul. Piaskowej.

Jeżeli piłkarze Chemika Police mogli się kogoś obawiać to grającego trenera Roberta Gajdę. Napastnik ze Stargardu wielokrotnie okazywał się katem policzan. Tym razem nie zdołał jednak zagrozić bramce strzeżonej przez Cezarego Szybkę.

Początek spotkania był bardzo wyrównany. Gospodarze w ciągu zaledwie pięciu minut począwszy od 16. minuty spotkania stworzyli sobie aż trzy dogodne sytuacje do strzelenia bramki. Niestety nie wykorzystał ich ani Szymon Kapelusz ani Marcin Krystek.

W 29 minucie spotkania bramkę dającą prowadzenie strzelił Szymon Kapelusz. Błąd popełnił doskonale spisujący się do tego czasu bramkarz Błękitnych - Jakub Ziętek. 7 minut później było już 2:0 dla gospodarzy. Ponownie na listę strzelców wpisał się Szymon Kapelusz.

Po zmianie stron w dalszym ciągu przeważali gospodarze, którzy dążyli do podwyższenia rezultatu. W 89 minucie meczu wynik spotkania podwyższył wprowadzony w drugiej połowie Mykyta Vovchenko, który pewnie egzekwował rzut karny. Ukraiński snajper w doliczonym czasie gry ustalił wynik spotkania.

Gospodarze zasłużenie zwyciężyli i dopisali do swojego dorobku komplet punktów.

KP Chemik Police - Błękitni II Stargard 4:0 (2:0)

Bramki: Kapelusz (29', 36'), Vovchenko (89', 90+2')

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!