Menu

Chemik Police pokonał w meczu kontrolnym trzecioligowca 2:0 [zdjęcia]

• Gracjan Broda

Podopieczni Łukasza Borgera pokonali, na stadionie przy ul. Piaskowej w Policach, trzecioligowy GKS Przodkowo 2:0. Bramki dla żółto-zielonych strzelili Andrey Protasenko w 56 minucie oraz Marcin Krystek w 88 minucie spotkania.

Dzisiejszy mecz kontrolny inaugurował obóz przygotowawczy trzecioligowca do rundy wiosennej sezonu 2017/18. Spotkanie rozegrano w trudnych warunkach pogodowych.

Policzanie przygotowujący się do walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, rozegrali dotychczas trzy spotkania sparingowe. Najpierw ulegli 3:2 Błękitnym Stargard, a następnie rozgromili Gry Kamień Pomorski 9:1. Trzecim sparingpartnerem była Rega Trzebiatów, która pewnie pokonała policzan 3:0.

W dzisiejszym spotkaniu gospodarze z dobrej strony pokazali się na tle silniejszego rywala. W drużynie gości wystąpił dobrze znany w Policach - Łukasz Cyruk.

W starciu z GKS Przodkowo urazu nabawił się Szymon Kapelusz. Miejmy nadzieję, że kontuzja okaże się niegroźna i najskuteczniejszy napastnik żółto-zielonych wkrótce wróci do treningów.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!