Menu

Gmina Police i Hotel Dobosz partnerami Zachodniopomorskiemu Związku Piłki Nożnej

  • Gracjan Broda

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej zyskał nowych partnerów. Została nimi Gmina Police oraz Hotel Dobosz. W ubiegłym tygodniu list intencyjny w tej sprawie podpisał prezes ZZPN Jan Bednarek, burmistrz Police Władysław Diakun oraz właściciel Hotelu Dobosz Grzegorz Dobosz.

Na mocy parafowanego dokumenty Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej będzie mógł korzystać z infrastruktury sportowej na terenie gminy Police.

- Z Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej współpracujemy od lat. Cieszymy się, że nasze obiekty sportowe zapełniają się piłkarzami. W tym celu zostały przecież wybudowane – powiedział Władysław Diakun, burmistrz Polic.

Prezes ZZPN Jan Bednarek podkreślił, że dotychczasowa współpraca zarówno z Gminą Police jak i Hotelem Dobosz układa się wzorcowo.

- Gmina Police i Hotel Dobosz to od lat nasi niezawodni partnerzy. Przy okazji organizacji naszych imprez zawsze możemy liczyć na ich wsparcie. Na preferencyjnych warunkach możemy korzystać z infrastruktury sportowej gminy oraz z warunków jakie swoim gościom ma do zaoferowania hotel Dobosz – podkreślił Jan Bednarek, prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją