Menu

Na mecz z Lechem Poznań kibice z Powiatu Polickiego za złotówkę!

  • Gracjan Broda

Kibice Pogoni Szczecin z terenu Powiatu Polickiego obejrzą najbliższe spotkanie z Lechem Poznań, które zostanie rozegrane 10 września o godzinie 18.00 na stadionie im. Floriana Krygiera w Szczecinie, za złotówkę.

Kibice Powiatu Polickiego zdecydowanie pokonali fanów z powiatu Świnoujście 467:97. Nagrodą za wygraną bitwę są bilety za złotówkę na mecz z Lechem Poznań.

Zachęcamy do korzystania z promocji. To bowiem nie koniec rywalizacji. Finałem akcji będzie podsumowanie frekwencji na meczu i nagrodzenie powiatu, który wypadł najlepiej. Zwycięzcy pierwszego pojedynku – mieszkańcy powiatu gryfińskiego – wykupili 521 promocyjnych wejściówek. Z kolei mieszkańcy powiatu pyrzyckiego, zwycięzcy drugiej z bitew, pojawili się na meczu z Jagiellonią sile 363 kibiców. Po spotkaniu z Lechią Gdańsk na prowadzenie wyszedł trzeci ze zwycięskich powiatów – goleniowski – który dotarł na stadion w sile 617 kibiców!

Do zakupu biletu uprawnia i wymagany jest dokument, który potwierdza zameldowanie lub wydanie go w mieście danego powiatu (dowód, legitymacja szkolna lub studencka, prawo jazdy). Zakupu biletu za 1 zł można dokonać tylko osobiście z dokumentem. Konieczne jest także posiadanie karty kibica. Sprzedaż biletów ruszy 5 września.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Pogoń Szczecin


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

/>

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją