Menu
reklama:


Stracił panowanie nad cysterną i wjechał do rowu! Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia! [zdjęcia]

  • Gracjan Broda

W środę, tuż przed godziną 20.00, kierujący samochodem ciężarowym z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu.

Z nieoficjalnych informacji, do których udało nam się dotrzeć wynika, że kierujący samochodem ciężarowym, kilka minut wcześniej był zaopatrywany w jednej z firm zlokalizowanych nieopodal Zakładów Chemicznych Police w siarczan żelaza. Mężczyzna miał jednak poprosić o odłączenie nalewaka i zaprzestanie dalszego ładowania.

Kilka minut później cysterna na bydgoskich numerach rejestracyjnych była już w rowie. Kierujący pojazdem mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia.

- Ustalony jest właściciel pojazdu. Obecnie trwają czynności zmierzające do wezwania kierującego, wskazanego przez właściela. Prowadzone będzie postępowanie w kierunku ukarania kierowcy za nieprawidłowe pozostawienie pojazdu - mówi Iwona Grefenheim, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Na chwilę obecną nie wiadomo gdzie podziewa się kierowca cysterny, w której miało znajdować się około 1 tony siarczanu żelaza. Przez całą noc miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci. Aktualnie trwa wyciąganie pojazdu.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Mariusz Hałgas


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Komentarze  

 
#3 Mar 2017-12-08 15:25
Wiadomo już coś więcej?
Cytować
 
 
#2 Mar 2017-12-07 10:05
No fajnie, wzywają go żeby wlepić mu mandat zamiast go szukać.. Jak wróci to już pewnie wszystkie promile, które miał w sobie podczas zdarzenia zdążą się ulotnić..
Cytować
 
 
#1 Novi 2017-12-07 10:02
Warto dodać że zdarzenie miało miejsce na trasie z zakładów w stronę pomnika Trzeszczyn, około 500 m przed pomnikiem. Widziałem to o 22giej, prosta trasa a kierowca zjechał z prawego pasa w prawą stronę do rowu, albo mu coś wyskoczyło i odbił, lub może stracił przytomność. Było ciemna ale nie widziałem jakiś ostrych śladów hamowania.
Cytować
 

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją