Menu

Droga powiatowa decyzją starosty zamknięta!

  • Gracjan Broda

Decyzją starosty polickiego droga powiatowa Dołuje – Przecław, na odcinku od przejazdu kolejowego w miejscowości Stobno do skrzyżowania z drogą gminną, została wyłączona z użytkowania z powodu braku możliwości utrzymania w stanie pozwalającym na bezpieczne użytkowanie.

- Po kontroli stanu technicznego drogi wykonanego przez pracowników urzędu w dniu 6 listopada 2017 r. podjęto decyzję o natychmiastowym wyłączeniu wskazanego odcinka drogi z użytkowania – wyjaśnia Andrzej Bednarek, starosta policki.

Decyzja ma bezpośredni związek ze zbliżającym się okresem zimowym i możliwymi do wystąpienia przymrozkami. Stosowne znaki i zapory zostały ustawione już we wtorek, 7 listopada.

- Zapewniam, że podjęto kroki w celu naprawy systemów melioracyjnych na wskazanym odcinku drogi oraz terenach przyległych, jednak jest to proces, który wymaga czasu – podkreśla starosta policki.

Budowa urządzeń odwadniających wymaga uzyskania stosownych pozwoleń wodno-prawnych. W projekcie budżetu Powiatu Polickiego na 2018 r. Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg zaplanował kwotę na budowę systemu odwodnienia tego odcinka drogi, jednak do czasu uzyskania wszelkich pozwoleń wskazany odcinek drogi będzie wyłączony z użytkowania.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Komentarze  

 
#3 Czytelnik 2017-11-13 15:09
Witam, popieram przedmówczynię, Pan prowadzący te stronę jest typowo jednostronny i wprowadza cenzurę, usuwając niewygodne dla siebie posty. Ot typowy POwiec
Cytować
 
 
#2 ewka 2017-11-11 22:16
tak gburowatego gościa jak szanowny Pan Broda nie spotkałam dawno,nie poleam kontaktów z owym Panem
Cytować
 
 
#1 Jacek 2017-11-09 23:35
Witam serdecznie :) chciałem się dowiedzieć o co chodzi z drogą od Trzeszczyna do Tanowa raczej z remontem który pogorszył stan nawierzchni drogi porównując do stanu z przed remontu.
Cytować
 

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją