Menu

Policja odnalazła poszukiwanego 23-latka! Najprawdopodobniej chciał odebrać sobie życie!

  • Gracjan Broda

Policjanci z Komisariatu Policji w Mierzynie prowadzili poszukiwania zaginionego 23-latka, który najprawdopodobniej chciał odebrać sobie życie. W wyniku prowadzonych intensywnych poszukiwań funkcjonariuszom udało się odnaleźć młodego mężczyznę i przekazać go pod opiekę lekarza.

- Wczoraj około godziny 0:30, dyżurny z Komisariatu Policji w Mierzynie otrzymał zgłoszenie od dyspozytora numeru alarmowego 112 o tym, iż 23-letni mieszkaniec Szczecina wyjechał samochodem od swojej byłej dziewczyny z miejscowości Dobra oświadczając, że zamierza odebrać sobie życie – mówi Iwona Grefenheim, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Mierzynie oraz Komendy Powiatowej Policji w Policach na bieżąco sprawdzali możliwe miejsca przebywania zaginionego. W poszukiwania zaangażowani byli także policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim oraz funkcjonariusz z psem.

Mężczyznę udało się odnaleźć wczoraj, około godziny 14.00. Mężczyzna został odnaleziony w Szczecinie na ulicy Ku Słońcu. 23-latek został przekazany pod opiekę lekarza.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda
ZOBACZ TAKŻE:

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją