Menu

Zapraszamy na XI Targi Gospodarcze [plakat]

  • Gracjan Broda

W dniach 14-15 kwietnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach przy ul. Siedleckiej 2b odbędą się XI Targi Gospodarcze, podczas których podobnie jak w latach ubiegłych, swoje stoiska prezentować będą firmy oraz Stowarzyszenia z Polski oraz Niemiec.

Tegoroczną gwiazdą Targów Gospodarczych będzie Czadoman, który wystąpi w sobotę 14 kwietnia o godzinie 16.00 na targowej scenie.

Tradycyjnie już na uczestników imprezy czekać będą liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów. Kącik kulinarny, występy artystyczne oraz konkurs z nagrodami rokrocznie przyciągają policzan do udziału, w tym cieszącym się popularnością, wydarzeniu wystawienniczym.

Kogo zobaczymy na targowej scenie?

Oprócz wspomnianego już Czadomana na targowej scenie prezentować swoje umiejętności będą m.in. zespoły z Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach – Compania Baletowa, Replay Dance Studio, Studio Wokalne, PP66 a także Paulina Woźniak i Dance Factory, soliści Miejskiego Ośrodka Kultury Szczecin Dąbie, zespół Third Time oraz uczniowie polickich szkół podstawowych.

Nie zabraknie również pokazów sztuk walki m.in. kickboxingu oraz brazylijskiego jiu-jitsu.

Atrakcyjne nagrody dla uczestników

Na uczestników podobnie jak w latach ubiegłych czekać będą atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy oraz wystawców. Pierwszego dnia targów zaplanowano aż trzy losowania. Pierwsze o godzinie 11.00, drugie o 14.00 i trzecie o 17.00.

Również w niedzielę odbędą się trzy losowania. Podobnie jak dnia poprzedniego odbędą się one o godzinie: 11.00, 14.00 i 17.00.


Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda


Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł, podziel się nim z innymi!
ZOBACZ TAKŻE:

Napisz komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Regionalny Portal Informacyjny

Adres redakcji: ul. Piaskowa 102/4, 72-010 Police
Nr rejestru: 909

tel. 796 142 364

kontakt z redakcją